Ekodizayn olarak ilk gün ki motivasyonumuzla ve uzun yıllardaki tecrübemizle 2001 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

GENİŞ PEYZAJ ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Ana hedefimiz her zaman; akılcı, uygulanabilir, sürdürülebilir, çevresiyle uyumlu, tasarımsal yaklaşımıyla fark yaratacak projeler üretmek ve hayata geçirmektir. Süs bitkileri üretim pazarlama, peyzaj proje ve uygulama ve bakım hizmetleri vermektedir.
Çok yıllık çicekli bitkiler, mevsimlik çicekler, Akdeniz iklimine uygun ağaç ve çalı grupları, yer örtücülerlerin yanı sıra çeşitli ülkelerden ithal ettiğimiz bonzai çeşitleri ve kaktüs çeşitlerimiz mevcuttur.

YÜKSEK KAPASİTE ÜRETİM

Yüksek kapasiteli kendi üretim tesisimizden Akdeniz Bölgesindeki tüm Peyzaj alanlarına çim satış ,uygulamala ve yıllık bakım danışmanlıklarımız devam etmektedir.
Firma sahibinin peyzaj mimarı olması, yapılan bütün işlerde uzmanlık ve kalite derecesininin en yüksek seviyeye çıkmasını sağlamaktadır. Personelimiz üretimden satışa kadar titizlikle davranır ve satış sonrasında teknik bilgileriyle destekleyerek %100 müşteri memnuniyetini amaçlarız.

img_divider

Peyzaj Uygulamalarımız & Danışmanlık

Kişesel bahçe, site bahçe alanları, park alanları, otel bahçeleri ve iç mekanları (kış bahçesi) yollar, restaurant ,kafe gibi işletmelerin bahçe düzenlemeleri ve bakımlarını uzman ekibimizle titizlikle ilgileniriz. Görsellik ve estetik bir dizayn için dikilen bitki ve ağaçların birbiriyle uyumlu ve birbirlerinin alanlarını işgal etmeyecek şekilde düzenlenmesi gerekir. Kullanılacak bitkiler ve ağaçlar bahçenin konumuna ve iklim şartlarına ve bahçenin kullanımına göre seçilmelidir. Böylelikle uzun ömürlü ve sağlikli bir bahçe peyzajı yapılır.

  Peyzaj Projelendirme
  Peyzaj Uygulama Hizmetleri
  Peyzaj Sulama Sistemleri
  Peyzaj Danışmanlık Hizmetleri
  Peyzaj Bakım Hizmetleri