Antalya'da ilk hazır rulo çimi üreten peyzaj mimarlarımızın ve yıllardır kendini geliştiren uzman ekibimizin güvencesi dahilinde doğal alanlar yaratmayı amaçlayan misyonumuz ile sizlere sunduğumuz 300.000m2 lik üretim tesisimizden hazır çim temin edebilirsiniz.

NEDEN HAZIR RULO ÇİM?

Hazır rulo çim orijinal çeliklerimiz ile profesyonel tohumlama teknik ve ekipmanlarla 6 aylık bakım sonucunda hasat edilerek bahçenize uygulanır. Tohumlama ilk bakışta daha uygun fiyatlı gibi görünsede, uzun dönem bakım maliyetleri hesaplandığında hazır rulo çimin çok daha uygun fiyat ve performansa sahip olduğu sektör tecrübelerimizle tescillenmiştir.

UYGULAMA AŞAMALARIMIZ

-Uygulama yapılacak alanın uzman ekibimiz tarafından keşfi yapılır, (Ölçüm, sulama, gölge alan tespiti),

-Ardından alanın kaba ve ince tesviyesi yapılır,

-Sonrasında Hazır rulo çim uygulaması gerçekleştirilir.

 

img_divider

Ekodizayn Farkı

  Basmaya ve kuraklığa dayanıklı Bermuda 419 Tifway varyetesine ek olarak sonbahar ve kış dönemleri için ara ekim (overseeding) yapmaktayız. Ara ekimde Lolium sap ve Festuca sp türlerini kullanıyoruz.
  12 ay boyunca hazır çim satışımız bulunmaktadır. Dilediğiniz an uygulanabilir.
  Hazır çim seçimiyle yabani otlardan arındırılmış, ilaçlama ve gübreleme maliyetleriniz azalmış oluyoruz.
  Kullanmakta olduğumuz hazır çimin tabanındaki kum sayesinde bahçenize kısa sürede kök atıp 1-2 hafta içerisinde kullanıma hazır hale getiriyoruz.
  Tecrübeli ekibimizle üretimden başlayan ve  bahçenizdeki uygulama sürecine kadar olan süreçte titizlikle hizmet veriyoruz.
  Kullandığımız teknolojik ekipmanlarımızla günlük kalıp çim kesiminde yüksek metrajda(günlük 10.000m2) ve üst kalite kesim gerçekleştiriyoruz.

Antalya'da ilk hazır rulo çimi üreten peyzaj mimarlarımızın ve yıllardır kendini geliştiren uzman ekibimizle çok güçlüyüz!
Yılların verdiği tecrübe ve gelişmiş ekipman ve makinalarımızla yüksek metrajda (günlük 10.000m2) ve üst kalite kesim gerçekleştiriyoruz!
Basmaya ve kuraklığa dayanıklı Bermuda 419 Tifway varyetesine ek olarak sonbahar ve kış dönemleri için ara ekim (overseeding) ile 12 ay boyunca üretim yapmaktayız!