Ekodizayn turistik tesisler, belediyeler, il spor müdürlüğü, kamu kurum ve kuruluşları ile amatör veya profesyonel takımların çalışma yapabilecekleri UEFA standartlarına uygun futbol sahaları yapımına imza atmaya devam etmektedir.

FUTBOL SAHA YAPIMI

Firmamız UEFA standartlarına uygun profesyonel doğal çim futbol sahaları yapımı konusunda sektörünün öncü lideridir. Rulo çim, tohumlama çim ekimi, hydroseeding çim, çelik çim ekimi olarak doğal çim tekniklerini kullanarak maksimum verimi elde ederiz. Futbol sahası projelendirme, alt yapı uygulama, zemin drenaj, sulama sistemi, ısıtma sistemi, çim yapımı, saha ışıklandırma, saha trübün yapımı gibi proje teslim hizmeti vermekteyiz.

SAHA BAKIMI UYGULAMA

Uzman kadromuzla sahaların ihtiyaçlarına göre her yıl bakım sürecinde kumlama (top dressing), kök havalandırma (verdi-drain), çim yüzeyi havalandırma (verdi-cut), çim biçimi, ilaçlama, gübreleme, ara ekimi (overseeding), silindirleme işlemleri gerçekleştiririz. Kullandığımız teknolojik geniş skala ekipmanlarımızla daha az maliyet ile daha çok verim alabileceğiniz Ekodizayn güvencesiyle sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

 

img_divider

Futbol Sahası Bakım Danışmanlığı

  Futbol Sahası Bakımı Yıllık Taşeronluk Hizmetleri
  Danışmanlık Hizmetleri
 Saha Tohumlama, İlaçlama, Gübreleme Hizmetleri
  Sahaların Koşullarına Uygun Tohum ve Gübre Tedariği
  Makine ve Ekipman Tedariği

UEFA standartlarına uygun futbol sahaları yapımında Antalya'da dikkat çeken bir markayız!
Az maliyet ile daha çok verim alabileceğiniz Teknolojik ekipman ve makinalarımızla sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz!
Futbol sahası projelendirmenin yanı sıra alt yapı uygulama, zemin drenaj, sulama sistemi, ısıtma sistemi, çim yapımı, saha ışıklandırma, saha trübün yapımı gibi proje teslim hizmeti vermekteyiz!