Bölgesinde güçlü ve kendi alanında profesyonel olan Ekodizayn, Spor turizmindeki hizmet kalitesinden doğan tecrübeyle turizm seyehat acentası olan Ekosport markasını yarattı.

PROFESYONEL FUTBOL SAHA KİRALAMA HİZMETİ

Yerli ve yabancı Profesyonel Futbol takımlarına belek ve lara bölgesindeki otellerle futbol sahalarımızı kombine ederek futbol paketi hizmeti sunmaktayız.

UEFA STANDARTLARINDA FUTBOL SAHALARI

Amatör veya Profesyonel  takımların çalışma ve antrenman yapabileceği, UEFA standartlarına uygun futbol sahaları yapımına imza atmaya devam etmekteyiz.

Toplamda Ekodizayn Belek ve Lara Tesislerimizdeki 10 Adet sahalarımızla ve içinde bulunan 1 adet tribünle hizmet vermekteyiz.

 

img_divider

EKODİZAYN FUTBOL SAHALARI

Yağmur suları tutmayan ve drenaj sistemiyle zeminin bozulmadığı, çimlendirilmesinde Bermuda 419 varyetesine ek olarak Lollium türü kullanılarak yaz kış yeşil saha görüntüsü sunmaktayız.

  Belek'te UEFA standartlarında 2 adet nizami (68x105m) ve 2 adet nizami üstü (100x110m) opsiyonel toplam 4 adet futbol sahaları bulunmaktadır.
  Lara Kundu'da UEFA standartlarında 3 adet nizami (68x105m) 1 adet nizami üstü (100x110) opsiyonel toplam 4 adet futbol sahaları bulunmaktadır.

Yağmur sularını tutmayan drenaj sistemi ile zeminin bozulmadığı, çimlendirilmesinde ise Bermuda 419’un varyetesine ek olarak Lolium türünün varieteleri kullanılarak yaz kış yemyeşil saha görüntüsü sunmaktadır.