Biz Ekodizaynız!

EKODİZAYN olarak 2001 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetini temel alan ve kalite anlayışını teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı kalitesini yükselterek çevre bilincini tüm birimlere yaymak  hedefimizdir. En büyük misyonumuz olan; Öncelikle bölgemiz ve  ülkemizde en güvenilir lider kuruluşlar arasında örnek bir peyzaj firması olma hedefine ulaşmanın gururunu yaşamaktayız.

EKODİZAYN yüksek kapasite ve kalitesiyle özellikle futbol sahaları, spor alanları, golf saha projeleri ve uygulamalarının yanı sıra hazır çim üretiminde de ülkemizde lider kuruluşlar arasındadır. Geçen süre içerisinde firmamız; futbol ağırlıklı spor komplekslerinin proje, uygulama, bakım ve danışmanlık gibi konuları başarıyla gerçekleştirmiştir. Bitkisel ve kitlesel peyzaj tasarımlarını kullanarak, bölgenin en iyisi olan ve adından söz ettiren bir şirkettir.

Hazır çim üretimi Ekodizayn'nın ana uzmanlık konusudur. 300.000m² lik hazır çim üretim, satış ve uygulama konusunda Antalya'daki liderliğini sürdürmektedir. Hızla gelişen kentleşme sonucunda betonarme yapıların içerisinde yapacağımız peyzaj uygulamalarıyla sizleri doğal yaşamın güzellikleriyle buluşturmak için, bilimsel ve ekolojik bir gayretle çalışmaktayız.

 

+ Tamamlanmış Proje
% Memnun Müşteri
m2 Hazır Çim Üretim
+ Personel